....

Novinky 2018         News 2018

17.11.2018  Dogbiathlon Praha

Bibi ...

10.11.2018 Mistrovství bíglů v agility - Březovice     Agility Championship for beagles

Tak jsme to konečně dokázaly. S Ellie jsme vyhrály Mistrovství ČR bíglů v agility v Březovicích. Máme strašnou radost. Dala obě běhy krásně čistě a rychle. A bedna byla naše. Jupííí.

Soptí vyhrála Agility small i Agility bíglů a celkově 7. místo !!!  - takže taky velká spokojenost.  https://youtu.be/0CFUWz88Ktw

Ruby a Bibi se sice neumístily na bedně, ale užily si to maximálně.

26.10.2018 Agility zkoušky - Praha Štěrboholy

Bibi - 1. místo v MA1 a dis. Super běhy, jen musíme pořádně naučit slalom, hlavně náběhy do něj.

12.10.2018 Agility zkoušky Buštěhrad

Vyrazila celá banda ....... a byla to pěkná diskotéka :-D

Ellie - 2. místo v MA3.

Ale brácha Bibi Saimi zde válel a vybojoval dvakrát 1. místo v MA2 - gratulujeme!

6.10.2018 Mezinárodní výstava psů České Budějovice      IDS České Budějovice

*Ellie* Fab Fleece z Vrbové Lhoty - třída veteránů - V1, BOV                  veteran class - Exc. 1, BOV

a Ellinka splnila podmínky pro udělení titulu Český veterán šampion.

16.9.2018 Dogbiathlon Stará Boleslav

Už po druhé jsem se zúčastnila závodu v Dogbiathlonu. Tento nový sport kombinuje běh se psem a střelbu na terč  (z laserové pušky,  terč podobný jako v biathlonu). Protože jsem díky problémům se zády dlouho neběhala a Bibi se též tvářila lenivě, zaběhaly jsme si v kategorii Sprint - 3 x 800 m a 2 x střelba. Nakonec jsme obsadily 50. místo z 83. Běh nám moc nešel, ale střelba z celkovými dvěmi chybkami byla dobrá. Hlavně jsme si užili krásnou atmosféru perfektně zorganizovaného závodu. A už se těšíme na příště.

... foto ...

15.9.2018 Speciální výstava bíglů - Bohdaneč

V sobotu jsme vyrazili na Speciální výstavu bíglů v Bohdanči a hlavní cíl - splnit podmínky uchvonění pro dva naše odchovánky byl splněn. Moc gratuluji majitelům obou pejsků. A Markétka se zase proběhla ve výstavním kruhu se Soptí a užila si výstavní atmosféru.

A jak se nám dařilo .... no stále nám chybí nějaké to štěstíčko ;-) posudky pěkné, ale kluci trochu zlobili s vystavením na stole a Bibi si to užila po svém :-)

30.6.2018 Národní výstava psů Klatovy                          NDS Klatovy

*Bibi* Be Beautiful Rubyel´s - třída vítězů - V2, res. CAC               winner class - Exc. 2, res. CAC

*Ellie* Fab Fleece z Vrbové Lhoty - třída veteránů - V1, BOV         veteran class - Exc. 1, BOV

25.6.2018 Mezinárodní výstava psů Brno                         IDS Brno

*Bibi* Be Beautiful Rubyel´s - třída šampionů - V3                       champion class - Exc. 3

*Ellie* Fab Fleece z Vrbové Lhoty - třída veteránů - VD1               veteran class - VG 1

a potkali jsme i vnučku Rubynky - Brand Brooke Legends of Beagles

Klubový šampion a procházky

Bibi se dočkala poháru a diplomu za splnění podmínek k získání titulu Klubový šampion Beagle Clubu ČR.

A když nejsme na závodech nebo výstavách tak jsme v lese nebo na naší oblíbené louce pod Ještědem.

16.6.2018 Agility závody Louny

Vyrazily jsme v plné sestavě na naše oblíbené celodenní závody.

Bibi - v agility jsme se hledali, ve zkoušce MA1 chyby a 4. místečko, jumping pěkný a doběh asi na 17. místě

Ruby - agility dis, nějak byla mimo, MA3 zkouška dis hned na začátku, jumping ulitý start a tak ikdyž čistě tak na ...místě

Soptí - agility také dis :-), SA3 zkouška se nám taky moc nepovedla, jumping s chybou ale pěkný

Ellie - agility čistě a krásné 3. místo, MA3 zkouška chyba ale i tak 1. místo, jumping čistě a pěkně ale v tom teple rychost stačila jen na 6. místo

Ale medaile a pohárek doma a Markétka nejšťastnější, že jsme byly na bedně :-)

20.5.2018 Agility závody Mariánské lázně

Bibi - MA1  1. místo   MA1  1. místo a v jumping medium 8. místo

Soptí, Ruby a Ellie ve zkouškách A3  diskotéka

Ruby 5. místo v jumpingu, Ellie 6. místo v jumpingu a Soptí dis.

Závody krásné a všechny holky běhaly výborně.

19.5.2018 Mezinárodní výstava psů Litoměřice               IDS Litoměřice

*Bibi* Be Beautiful Rubyel´s - třída šampionů - V1, CAC               champion class - Exc. 1, CAC

Bibinka splnila podmínky pro udělení titulu Český grandšampion.

13.5.2018 Setkání bíglů - Hostivař

5.5.2018 Mezinárodní výstava psů Praha                         IDS Praha

*Ollie* All In One Rubyel´s - třída šampionů - V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU  dokončen titul ČESKÝ GRANDŠAMPION                  champion class - Exc. 1, CAC, CACIB, CAC ČMKU  new CZECH GRANDSAMPION

4.5.2018 Agility závody Buštěhrad

Nemohly jsme chybět na dalších závodech u nás v Buštěhradu. Tentokrát šlo o jumpingové běhy. Ikdyž jsme se snažily, nějak se nedařilo a nakonec se podařilo urvat jen jedno druhé místo Rubynce.

proč nám to leží :-o

21.4.2018 Mezinárodní výstava psů České Budějovice    IDS České Budějovice

*Ruby* Ruby Rosse Rapa-Nui - třída veteránů - V1                       veteran class - Exc. 1

Rubynka splnila podmínky pro udělení titulu Český veterán šampion.

*Jim* Eagle Eye Rubyel´s - třída mladých - V2                              junior class - V2

7.4.2018  Národní výstava psů Ostrava                  National dog show Ostrava

*Bibi* Be Beautiful Rubyel´s - třída šampionů - V1, CAC               champion class - Exc. 1, CAC

*Ruby* Ruby Rosse Rapa-Nui - třída veteránů - V2                       veteran class - Exc. 2

25.3.2018 Agility zkoušky Buštěhrad

První závody v hale v Buštěhradu, jen 5 minut chůze od domova.

Ruby - MA3 1.místo a dis :-)

Ellie - MA3 2. místo a dis :-)

Soptí - SA3 6. místo a dis :-)

Saimi (Be Batman Rubyel´s) - MA2 1. místo a 3. místo :-)

R.I.P. Aspire To Move Rubyel´s   3.5.2013 - 20.3.2018

Další náš odchovánek odešel za duhový most - Niki. Úpřímnou soustrast majitelům. Niki pozdravuj tam Rejíka. Nikdy na Vás nezapomeneme. :-(

18.2.2018 Agility zkoušky Beroun

Do Berouna jsme vyrazily v plné sestavě a závodily jsme všechny - Ruby, Ellie, Soptí a Bibi. Ale vůbec se nám nedařilo, doběhly jsme jen dva běhy a zbytek diskotéka. Holky byly moc šikovné, ale přeci jen trochu moc natěšené a přemotivované po té zimní pauze a uřídit je bylo nad moje síly.