Novinky 2018         News 2018

Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok 2019    Merry Christmas and Happy New Year

Pár foto  - co děláme, když zrovna nezávodíme

21.12.2018 Agility zkoušky Buštěhrad

Bibi - 2. místo v MA1 a dis. Super běhy, jen ty náběhy do slalomu  - to je ostuda.

17.11.2018  Dogbiathlon Praha

S Bibi jsem již potřetí vyrazily na závod v dogbiathlonu. Tentokrát jsme to měly skoro za humny a to u ohrady Hvězda. Počásí ideální, ale asi dlouhé čekání na start Bibi natolik znechutilo, že se ji vůbec nechtělo bě. místo hat, takže jsem ji spíše táhla za sebou. Střelba též nebyla moc dobrá a tak jsme doběhly až někde vzadu (58. místo).

10.11.2018 Mistrovství bíglů v agility - Březovice     Agility Championship for beagles

Tak jsme to konečně dokázaly. S Ellie jsme vyhrály Mistrovství ČR bíglů v agility v Březovicích. Máme strašnou radost. Dala obě běhy krásně čistě a rychle. A bedna byla naše. Jupííí.

Soptí vyhrála Agility small i Agility bíglů a celkově 7. místo !!!  - takže taky velká spokojenost.  https://youtu.be/0CFUWz88Ktw

Ruby a Bibi se sice neumístily na bedně, ale užily si to maximálně.

26.10.2018 Agility zkoušky - Praha Štěrboholy

Bibi - 1. místo v MA1 a dis. Super běhy, jen musíme pořádně naučit slalom, hlavně náběhy do něj.

12.10.2018 Agility zkoušky Buštěhrad

Vyrazila celá banda ....... a byla to pěkná diskotéka :-D

Ellie - 2. místo v MA3.

Ale brácha Bibi Saimi zde válel a vybojoval dvakrát 1. místo v MA2 - gratulujeme!

6.10.2018 Mezinárodní výstava psů České Budějovice      IDS České Budějovice

*Ellie* Fab Fleece z Vrbové Lhoty - třída veteránů - V1, BOV                  veteran class - Exc. 1, BOV

a Ellinka splnila podmínky pro udělení titulu Český veterán šampion.

16.9.2018 Dogbiathlon Stará Boleslav

Už po druhé jsem se zúčastnila závodu v Dogbiathlonu. Tento nový sport kombinuje běh se psem a střelbu na terč  (z laserové pušky,  terč podobný jako v biathlonu). Protože jsem díky problémům se zády dlouho neběhala a Bibi se též tvářila lenivě, zaběhaly jsme si v kategorii Sprint - 3 x 800 m a 2 x střelba. Nakonec jsme obsadily 50. místo z 83. Běh nám moc nešel, ale střelba z celkovými dvěmi chybkami byla dobrá. Hlavně jsme si užili krásnou atmosféru perfektně zorganizovaného závodu. A už se těšíme na příště.

... foto ...

15.9.2018 Speciální výstava bíglů - Bohdaneč

V sobotu jsme vyrazili na Speciální výstavu bíglů v Bohdanči a hlavní cíl - splnit podmínky uchvonění pro dva naše odchovánky byl splněn. Moc gratuluji majitelům obou pejsků. A Markétka se zase proběhla ve výstavním kruhu se Soptí a užila si výstavní atmosféru.

A jak se nám dařilo .... no stále nám chybí nějaké to štěstíčko ;-) posudky pěkné, ale kluci trochu zlobili s vystavením na stole a Bibi si to užila po svém :-)

30.6.2018 Národní výstava psů Klatovy                          NDS Klatovy

*Bibi* Be Beautiful Rubyel´s - třída vítězů - V2, res. CAC               winner class - Exc. 2, res. CAC

*Ellie* Fab Fleece z Vrbové Lhoty - třída veteránů - V1, BOV         veteran class - Exc. 1, BOV

25.6.2018 Mezinárodní výstava psů Brno                         IDS Brno

*Bibi* Be Beautiful Rubyel´s - třída šampionů - V3                       champion class - Exc. 3

*Ellie* Fab Fleece z Vrbové Lhoty - třída veteránů - VD1               veteran class - VG 1

a potkali jsme i vnučku Rubynky - Brand Brooke Legends of Beagles

Klubový šampion a procházky

Bibi se dočkala poháru a diplomu za splnění podmínek k získání titulu Klubový šampion Beagle Clubu ČR.

A když nejsme na závodech nebo výstavách tak jsme v lese nebo na naší oblíbené louce pod Ještědem.

16.6.2018 Agility závody Louny

Vyrazily jsme v plné sestavě na naše oblíbené celodenní závody.

Bibi - v agility jsme se hledali, ve zkoušce MA1 chyby a 4. místečko, jumping pěkný a doběh asi na 17. místě

Ruby - agility dis, nějak byla mimo, MA3 zkouška dis hned na začátku, jumping ulitý start a tak ikdyž čistě tak na ...místě

Soptí - agility také dis :-), SA3 zkouška se nám taky moc nepovedla, jumping s chybou ale pěkný

Ellie - agility čistě a krásné 3. místo, MA3 zkouška chyba ale i tak 1. místo, jumping čistě a pěkně ale v tom teple rychost stačila jen na 6. místo

Ale medaile a pohárek doma a Markétka nejšťastnější, že jsme byly na bedně :-)

20.5.2018 Agility závody Mariánské lázně

Bibi - MA1  1. místo   MA1  1. místo a v jumping medium 8. místo

Soptí, Ruby a Ellie ve zkouškách A3  diskotéka

Ruby 5. místo v jumpingu, Ellie 6. místo v jumpingu a Soptí dis.

Závody krásné a všechny holky běhaly výborně.

19.5.2018 Mezinárodní výstava psů Litoměřice               IDS Litoměřice

*Bibi* Be Beautiful Rubyel´s - třída šampionů - V1, CAC               champion class - Exc. 1, CAC

Bibinka splnila podmínky pro udělení titulu Český grandšampion.

13.5.2018 Setkání bíglů - Hostivař

5.5.2018 Mezinárodní výstava psů Praha                         IDS Praha

*Ollie* All In One Rubyel´s - třída šampionů - V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU  dokončen titul ČESKÝ GRANDŠAMPION                  champion class - Exc. 1, CAC, CACIB, CAC ČMKU  new CZECH GRANDSAMPION

4.5.2018 Agility závody Buštěhrad

Nemohly jsme chybět na dalších závodech u nás v Buštěhradu. Tentokrát šlo o jumpingové běhy. Ikdyž jsme se snažily, nějak se nedařilo a nakonec se podařilo urvat jen jedno druhé místo Rubynce.

proč nám to leží :-o

21.4.2018 Mezinárodní výstava psů České Budějovice    IDS České Budějovice

*Ruby* Ruby Rosse Rapa-Nui - třída veteránů - V1                       veteran class - Exc. 1

Rubynka splnila podmínky pro udělení titulu Český veterán šampion.

*Jim* Eagle Eye Rubyel´s - třída mladých - V2                              junior class - V2

7.4.2018  Národní výstava psů Ostrava                  National dog show Ostrava

*Bibi* Be Beautiful Rubyel´s - třída šampionů - V1, CAC               champion class - Exc. 1, CAC

*Ruby* Ruby Rosse Rapa-Nui - třída veteránů - V2                       veteran class - Exc. 2

25.3.2018 Agility zkoušky Buštěhrad

První závody v hale v Buštěhradu, jen 5 minut chůze od domova.

Ruby - MA3 1.místo a dis :-)

Ellie - MA3 2. místo a dis :-)

Soptí - SA3 6. místo a dis :-)

Saimi (Be Batman Rubyel´s) - MA2 1. místo a 3. místo :-)

R.I.P. Aspire To Move Rubyel´s   3.5.2013 - 20.3.2018

Další náš odchovánek odešel za duhový most - Niki. Úpřímnou soustrast majitelům. Niki pozdravuj tam Rejíka. Nikdy na Vás nezapomeneme. :-(

18.2.2018 Agility zkoušky Beroun

Do Berouna jsme vyrazily v plné sestavě a závodily jsme všechny - Ruby, Ellie, Soptí a Bibi. Ale vůbec se nám nedařilo, doběhly jsme jen dva běhy a zbytek diskotéka. Holky byly moc šikovné, ale přeci jen trochu moc natěšené a přemotivované po té zimní pauze a uřídit je bylo nad moje síly.