česky english
Naše bíglí holky

Novinky 2021               News 2021

Srpen 2021 Elza

Výstavy se blíží a tak trénujeme postoj. Udržet tohle zvířátko v klidu je téměř nemožné.

25.7.2021  Elza

Někdy je třeba se rozhodnout hned a moc nepřemýšlet. A tohle štěndo mě dostalo na první pohled. Takže Vám s radostí představuji novou posilu naší smečky - Elzu (Elisa Elsa from the Singing Forest).

 

10. 7. 2021 Kira

Dnes přicestovala až z Polsko vnučka Caira Kira (celým jménem Akkira Saggio Nero) dělat radost rodičům. Bíglí holky ji skoukly přísným pohledem, očuchaly a šly pryč :-) Za to dětičky ty byly nadšené a Kira taky. Tolik lidí a psů okolo se jí líbí.

Červenec 2021 Dovolená Krkonoše

Tak jsme vyrazili do Krkonoš, nakonec s námi jela jen Bibi. Veteránky Ruby a Ellie frčely na dovolenou k Báře do její bíglí smečky, kde to moc dobře znají. A nápad to byl dobrý, protože přeci jenom jsme měli naplánované dlouhé treky a i Bibi byla lehce zmožena. Přeci jenom výšlap na Sněžku, Luční boudu, Liščí horu, Černou horu, cesty lanovkou, deštěm i za sluníčka byly náročné. Ale prozkoumali jsme značnou část Krkonoš. A ještě jsme se během této dovolené zúčastnili virtuálního bíglího maratonu v dogtreku a s Bibi si vyšlapaly krásné 4. místo.

 

 

Červen 2021

Tak jsme stále čekali a doufali, ale asi už je témeř jisté, že Bibi březí není. Bohužel příroda je proti našim plánům a tak si na štěňátka budeme muset ještě počkat. 

18.5.2021 Bibi 

Tak se konečně Bibi rozhodla, že je ten správný čas a bude hárat a mohli jsme vyrazit na krytí. Ke krytí jsme si vybrali pejska našich kamarádů a synáčka naší milované Soptí, Frostíka. Kryl poprvé, ale hned věděl, jak na to. Je to správný chlap. Takže vše proběhlo dle plánu a teď už nám začíná jen další čekání na potvrzení březosti Držte nám palce. 

3. 5. 2021 Vše nejlepší všem našim Áčkům k 8. narozeninám a Éčkům ke 4. narozeninám

29. 4. 2021  Vše nejlepší všem našim Béčkům k 7. narozeninám

Bibi vše nej, hlavně zdraví. Máme tě rádi.

Jaro 2021

Zima a tahle doba už nás nebaví. I my musíme přiznat, že už toho máme dost. Chceme sluníčko, závody, výstavy, kamarády. Vše nám moc chybí.

My holky

Jaro je tu ... s Bibi pokračujeme ve společném běhání

Virtuální votvírák - tradiční canicrossový závod ... aspoň na dálku jsme se zúčastnily, ale medaile dorazila na živo

Už i my cvičíme a učíme on-line ... a jsme z toho nakřivo

Prostě pohoda ... ven do té zimy nás nikdo nedostane ...

Markétka stále cvičí pejsky a jde jim to lépe a lépe ...

Únor 2021  Užíváme sněhu a krásné zimy

1. 2. 2021  RIP  Cairo Xavi Choďák

Dnes nás navždy opustil choďák Cairo. I když nebydlel s námi doma, byl to člen naší psí smečky. Bohužel i on se pral s nepříznivou diagnózou (nádorové onemocnění střeva), nad kterou nešlo vyhrát. A my nemůžeme stále uvěřit tomu, že další pošuk plný energie a chuti do života, musel odejít. Cairoušku, doufám, že tě Soptí přivítala s uječeným štěkotem, a už jste zase spolu. Nikdy na Vás nezapomene. Naše smečka už nikdy nebude jako dřív. :-(

Nový přírustek - Čičina bydlí u rodičů

Zima nejlépe je doma

20.1.2021  Déčka slaví 4. narozeniny

Přejeme vše nejlepší naším odchovánkům z vrhu D ke 4 narozeninám. Přejeme hlavně to zdravíčko! 

Leden 2021  Návštěva Frostíka

Frostík "Deep Frost Rubyel´s " nám zmohutněl do krásy a maminku Soptí též nezapře. Takže se těšíme ještě více. Honem ať už Bibi hárá a můžeme plánovat štěňátka.

1.1.2021