česky english
Naše bíglí holky

Trocha focení

22.1. 2011, 21:42

Tak nás pánička dokázala vyfotit, jak se nahříváme na sluníčku :-)

1

Procházka podél Labe

22.1. 2011, 21:28

Ahojky všichni, tak jsme po náročném výletu podél Sázavy, vyrazily s páničkou jen na malou procházku podél Labe. Bylo krásně, sluníčko svítilo a já jsem s Ellie zase řádila a běhala a čuchala. Chvíli jsme se praly, chvíli pózovaly páničce, aby mohla fotit, ale hlavně čuchaly a čuchaly. Byla to fajn procházka, už se těšíme na jaro. Pa Ruby

net1  net4net3net2

Pyskočely

22.1. 2011, 21:07

Tak jsme se vydaly na další výlet s 1.BVC. Pániček byl v práci, tak jsme vyjely jen s páničkou. Počasí nám přálo, bylo teplíčko a semtam vykouklo sluníčko. Nejdřív jsme vyjely z obce Chocerady vláčkem. No to bylo něco, vláčkem jsme jely poprvé, ale vůbec jsme se nebály a hezky jsme seděly a koukaly, kde kdo je. Po pár minutách jsme už vystupovaly v obci Sázava. Nejdříve jsme se vydaly do kopce kolem kláštera a přes lesík jsme se dostaly zpátky k Sázavě. A to jsme koukaly, voda byla všude, i na cestě ...

FotografienetFotografie0342net

nešlo to doleva, zjistila jsem ...

Fotografie0346net

ani doprava, to zase prozkoumala Ellie  .... no a po červené to už vůbec nešlo :-)))

beagle_048

Tak jsme musely šplhat lesíkem nahoru a pak zase dolů. To byla zábava, řádily jsme v listí, čuchaly stopičky a pánička byla ráda, že šla.

beagle_077beagle_091holkynet1Fotografie0354

... ale nakonec jsme ve zdraví došly zpátky k autům a pořádně unavený dorazily domů. Výlet byl super . Už se těšíme na další. Pac a pusu vaše Ruby

RUBY

10.1. 2011, 17:55

Ruby

Ruby Rosse Rapa-Nui

Hanácká národní výstava psů v Olomouci

10.1. 2011, 17:20

7.1.2011 nás páničkové vzaly na první letošní výstavu. Po dlouhé cestě jsme se objevili v Olomouci ve výstavním areálu Flora. Bylo pěkně ošklivo, pršelo a všude tál sníh a vykukovala blátivá hlína. Takže nás paníčkové nechali jen chvíli vyběhat a hned nás vzali do haly. Hala byla pěkně mrňavá a plná psů a páničků, všichni si tam šlapali po hlavě. Náš kruh byl naštěstí jen na kraji a byl jen pro bíglíky. Nejdříve jsme skoukli, jak se vystavují kluci a pak konečně přišla na řadu Ellie. Ellie se vystavovala ve třídě dorostu a měla velkou konkurenci. Celkem tam bylo 8 bíglích holek. To způsobilo, že posuzování trvalo strašně dlouho a Ellie byla v kruhu snad věčnost, ze začátku krásně stála, ale pak už jí to nebavilo a trochu páničku zlobila. Rozhodčí G. Weron z Polska vybral Ellie mezi první čtyřku, ale pak dal přednost ostatním holkám a Ellie skončila na 4. místě. Ale i tak měla pánička radost. Ve třídě dorostu jde hlavně o trénink chůze a postoje. No mrkněte na fotky, jak jim to šlo .

ellie1net

ellie2net

ellie6net

ellie3netellie5net

A pak jsem přišla na řadu já. Měla jsem ve třídě mladých fen 6 dalších  bíglíc, které chtěly vyhrát. No viděla jsem na páničce, jak moc chce, abych uspěla, tak jsem se snažila, co to šlo. Krásně jsem se procházela a stála v postoji a nevšímala si ostatních, sice občas mě rozčílil ten šrum okolo, ale jinak jsem se fakt snažila. Do první čtyřky mě rozhodčí vybral celkem jasně, ale pak ne a ne mě srovnat s prvníma dvěma holkama, prostě se rozhodl, že ať se nadnáším, jak chci, skončím na třetím místě. Ale pánička z toho byla úplně nadšená. Prý je to super úspěch, který ani nečekala. To nechápu, vždyť jsem přece nejlepší . Koukněte se sami, jestli  mě nevěříte.

ruby1net

ruby5net

ruby3NET

ruby2net

Pa vaše Ruby .

Tříkrálové bloumání

10.1. 2011, 17:05

Tak jsme se v novém roce v kompletní sestavě vydali na první letošní výlet pořádaný 1. BVC (beagle výletnický klub). Netypicky jsme vyrazili až v neděli navečer a jeli rovnou do Prahy a to na Vyšehrad. Já i Ellie jsme byly v Praze poprvé a bylo to celkem fajn. Tolik smrádků jsme dlouho nepočuchaly.  Páničkové byly unešení z krásných výhledů na noční Prahu, ale když jsem já vyskočila na hradby, abych se podívala, zděsili se, okamžitě mě stáhli dolů a zavřali na mě, že nejsem Šemík, či kdo, nechápu . Tak jsem se přidala s Ellie a objela  zbytek procházky s nosem u země. No co vám budu více psát, byl to prostě fajn výlet, spousta pejsků, páničků a smrádků, co víc si můžu přát. Tak pac a pusu vaše Ruby .

net3

net1net2

chrám sv. Petra a Pavla na Vyšehradě

Trénink v Klánovicích 2.1.2011

6.1. 2011, 22:03

Tak jsme byli všichni na prvním tréninku agilit v Klánovicích v novém roce. Bylo fajn, sice mrzlo až praštilo, ale pěkně jsme si všichni zacvičili a proběhli. Prostě fajn dopoledne. Už se těšíme na příště.  Ruby a Ellie a páničkové .

1net

" Prosím Ruby, skoč ten kruh."

2net

Ruby "V pohodě, klidně ještě jednou."

3net

Domácí trénink

1.1. 2011, 22:04

A takhle trénujeme doma na zahrádce ... .

14net

teda nejdřív blbneme ...

12net11net

a pak trochu skáčeme ...

13net

15net

Vánoce 2010

1.1. 2011, 19:18

Ahojky všichni, tak konečně hlásíme, jak jsme se měly o Vánocích. No bylo to fajn, celé svátky jsme byly s naší "mámou a tátou"  a jejich příbuznými. Neustále jsme cestovaly mezi Brandýse a Dalešicemi. Ale počasí nám moc nepřálo, nám to nevadilo, ale po pár hodinových procházkách v té zimě už nebylo našim moc do smíchu, nebo jim spíš úsměv zamrzl.  Ale jinak musíme všem poděkovat za spoustu krásných dárečků, vůbec jsme nečekaly, že dostaneme tolik hraček a mňamek. Ještě teď jsme z toho paf, a ikdyž už jsme některé hračky pocuchaly a skoro veškeré mňamky snědly, ještě se můžeme těšit na spoustu zábavy při hraní.  No zjistily jsme, že Vánoce jsou super svátky, jsme celý dny s našima páničkama doma, válíme se na gauči, jíme samý dobroty a chodíme na procházky, prostě je to super období.

A mrkněte na nějaké fotky ... jsou boží ..... pac a pusu vaše Ruby a Ellie

1net

Tak co se bude dít .... už mě nebaví čekat ...

4net

Jééé ... já jsem dostala dárek .... jupí!!!

3net

Já taky .....

2net

... to je moje kachna ....

8net

... no dárky už došly ... tak se zabavím krabicí :-)

5net

.. a takhle jsme usly .. po náročném večeru ...

7net6net

... ale byly to krásné Vánoce