česky english
Naše bíglí holky

O Rastaváckou tlapku 27.3.2011

29.3. 2011, 13:31

Ahojky všichni, tak po velkém úspěchu nás pánička vyvezla na další neoficiální závody agility. Tentokrát jsme jeli až do Mostu a že to bylo daleko, jsme poznaly podle velmi brzkého vstávání, které bylo kruté i vzhledem ke změně času. Do Mostu jsme dorazili brzo ráno, místní cvičiště je hned vedle vodní nádrže Matylda a je velmi pěkné. Hned se nám zde líbilo a běžely jsme se rozeběhnout po okolí. Všude byl ještě známky ranního mrazíku a mlha.

1net

Ale opravdu se nám tu moc líbilo, ani se nám nechtělo závodit.

64

Ale nakonec jsme stejně musely. Pánička byla pěkně nervózní, vždycky se bojí, že něco zkazíme. Nejdříve běžela první běh štěňátek Ellinka, skočila na trať jak dráček, ale v půlce se rozhodla pozdravit ségru a "sousedovic" pejska a pak se zase vrátila k pánička, která už měla tep 220/min a doběhla konec parkuru úžasně. Takže v konkurenci jen 4 štěňátek byla třetí. Pak jsme šla do akce já, Ruby. Pánička už měla nervy jak špagáty, ale já jsem se na ní zatvářila, že jako nejsem úplně blbá a celý parkurek jsem ji sledovala, co po mě, chce. Proskákala jsem podle ní pár překážek, ona nikam nepospíchala a furt na mě nevěřícně koukala, tak jsem si pomaličku proběhla i zbytkem a už jsem byla v cíli. Pánička skákala dva metry vysoko a dělala, jako kdyby mě nevěřila, že dáme tento běh čistě. Takže nakonec jsme byly v jumpingu v konkurenci 12 pjesků třetí. Pak šla na druhý běh zase Ellinka. Proběhla parkurek s lehkostí a za pár sekundek byla v cíli. Taky čistý běh a nakonec 2.místo. Pánička nechápala, co se děje a nervózně chodila okolo hřiště. A už jsem byla na startu zase já, vystřelila jsem za páničkou, skočila pár skoček, proběhla tunely. Na áčku na mě pánička řvala "stůj" a prožívala celou zónu, jak kdybych to snad chtěla skočit?! A honem do cíle, to byl běh. Pánička opět skákala kolem mě a radovala se, další čistý běh. Sice pomalejší, ale čistý a 5.místo. JUPÍ. Nakonec jsme ještě s páničkou zkoušeli open běh, ale moc nám to nešlo pánička se furt motala, já jsem nechápala, co chce, už se mě ani nechtělo do tunelu či dělat slalom, tak jsem se tak nějak doplácala do cíle a 4.místo bylo spíše náhoda.

A pak jsme čekaly a čekaly než spočítají celkové výsledky. Ale už jsme tušily, že dopadneme dobře.

Ellie byla v součtu středních štěňátek nakonec na druhém místě. JUPÍ!!!

4net

A já, vaše Rubynka, jsem byla, světe div se, nakonec na druhém místě!!!! a to jen díky čistým běhům !!! A porazila mě jen borderka Bella od Šárky a té to moc přeji.

3net

Takže jsme se úplně nadšení vraceli domů a už se těšíme na další závody.

2net

O velkou pandu II. 19. 3. 2011

19.3. 2011, 15:41

Ahojky všichni, teď jsme se vrátily ze závodů v Praze a byly jsme úžasné. Běhaly jsme perfektně, pánička z nás má ohromnou radost. Bohužel nám to párkrát zkazila . Ale dopadly jsme dobře, Rubynka dokonce dostala medaily za 3.místo v "agility" běhu a to v běhu jen skočila zónu. Napíšeme brzy více, teď musíme jít spinkat, jsme unavené. Pa Ruby a Ellie  

1

4

Rubynka běžela krásně .... krásně skákala a vnímala páničku .

3

Ellinka běžela úžasně ... a vůbec se v konkurenci dospělých pějsků naztratila ....

2

... vnímala páničku a krásně skákala přes skočky

DSCF8520

JUPÍ !!!!   Můžete mrknout i na naše video na http://www.youtube.com/watch?v=iVJe0Uh7QmI 

3net

krásná fotečka :-)

Jsme k.o.

13.3. 2011, 21:28

Ahojky Tak takhle jsme dopadly po intenzivní tréninku agility a poslušnosti s páničkou. Bylo to fajnky a užily jsme si to, ale pěkně nás bolí nožičky.

pp

Ještě sníh

13.3. 2011, 21:18

Tak jsme minulou sobotu vyrazili na sever, teda k rodičům páničky, což je od nás kousek, ale tam bylo sněhu. Jen jsme vyskočily z auta a koukáme ... všude sníh. Jupí. Za chvíli už jsme běhaly, honily se a řádily ve sněhu.

sss

Sluníčko svítilo, sníh nás studil do paciček, ale nám to bylo fuk. Prostě jsme běhaly a čuchaly a taky jsme něco vyčuchaly a snažily jsme se to vyhrabat.

s

... ale furt ne a ne se dohrabat ...

ss

...... no Ruby to vzdala jako první ...

ssss

Ale nakonec jsme se stejně běžely ohřát domů do teplíčka.

Valečov a okolí

13.3. 2011, 20:51

Ahojky, tak nás pánička konečně pustila k netu a tak vám píšeme, co jsme podnikali minulý víkend. Protože už se blíží jaro a je každý den pěkněji a pěkněji, páničkové neodolali a v sobotu nás vytáhli na výlet. Nakonec jsme zaparkovali těsně u Valečova v Českém ráji. Bylo krásně, modro a sluníčko svítilo. Celkem rychle jsme vyběhli na hrad. Bylo už otevřeno a tak jsme si mohli prohlédnout sklepení, hradby a zbytky po nádvoří a starém hradu. který tu dříve byl. Dokonce jsme vylezli až nahoru na vyhlídky a prohlédli si celé okolí. Pak jsme se trochu lekli, jestli už nepůjdeme zpátky. Ale páničkové nezklamali, měli pro nás připravené více. Vyrazili jsme přes les a osadu Skalka na dlouhou procházku. Šli jsme a šli, čuchali, běhali, řádili. A najednou začala cesta stoupat do kopce. Ty jo, šli jsme i po skalách a lezli nahoru a nahoru a najednou před námi byla obrovská skála a vedle další a další a my jsme furt šli cestičkama do kopce a do kopce. Až jsme vyšli až na samý vrchol a pokochali se výhledem na okolí. Počasí se začalo trošku kazit, tak jsme zrychlili, ale co to před námi. Drabské světničky, páničkové s námi jen sešli po kraji skal dolů a naštěstí je nenapadla ta šílenost lézt na další skály. Jen jsme sešli po dalších schodech dolů a pak už po cestičce až do vesnice. Odtuď už jsme jen lesíkem došli zpátky k autíčku. Ty jooo ... to byl úžasný výlet. Díky páničkům. Pa pa vaše Ruby a Ellie

vvvvv

Valečov :-)

vvvv

vv

vvv