česky english
Naše bíglí holky

Postojové fotky

21.5. 2011, 23:45

Ahojky, neustále se snažím vyfotit holky v postoji a tak dávám první ochutnávku :-)

Rubynka

Ruby v postoji 1 net

Ellinka

ellievpostoji1net

NVP Jelenia Gora 15.5.2011

15.5. 2011, 22:00

Rubynka získala v mezitřídě V1 a svůj první CWC. Ellinka bohužel jen VD4. Ale i tak jsme spokojený.

Rubycwc1

rubycwc4

Ruby a ellie 2

ruby a já

Rubycwc2

MVP Praha 14.5.2011

14.5. 2011, 21:53

Dneska ráno se u nás zastavila Evča s Roníkem a my jsme si myslely, že přijeli na návštěvu, ale ne ne. Přijeli, aby nás sebou vzali na další výstavu. Tentokrát jsme jeli jen malý kousek. Mezinárodní výstava psů se konala v Letňanech. Počasí bylo pěkné, tak jsme se moc těšily, jak se pěkně projdeme a pokoukáme. Výstavní kruhy však byly v halách, ale i tak nás pánička vzala mezi stánky, koupila nám nový pelíšek, skládací domeček a spoustu mňamek. Potkaly jsme spoustu pejsků. A pak se šly konečně vystavovat. Nejdřív šla Ellie. Ve třídě mladých bylo celkem 6 bíglích holek. Ikdyž nám paní rozhodčí napsala celkem pěkný posudek, dala nám hodnocení VD (velmi dobrý - prý máme klenutá záda v pohybu i v postoji). No nevím, nevím, ale mrzí nás to. Pak šla na řadu Rubynka. Ta měla nakonec v mezitřídě jen dvě konkurentky. Krásně se vystavovala a porazila obě fenky - takže získala Výborná 1 a náš první CAC !!!!!. Jupí jupí !!! Jsme moc šťastní. V zavěrečném boji o Caciba už Rubynka neuspěla.  Ale i tak byly holky úžasný a výstavu jsme si moc užily. Nakonec jsme ještě pozvaly Evču s Roníkem, který získal CAC a res.Cacib, k nám na zahrádku. Poblbnul s holkama a pěkně je pozlobil ;-) Takže ještě teď spinkají a pěkně u toho chrupají. Tak mrkněte na fotečky :-) Pa Zuzka a holky

rubycac

226889_221244651235263_1000004

Ellinka bohužel vybojovala jen VD, ale stála krásně :-))) snad se to časem zlepší a bude se rozhodčím více líbit :-)

225820_221244904568571_1000004

A pár foteček ze zahrádky

ruby ellie ron

ruby roník

No tady už jsme měly dost ...

ruby

ron ellie

i Roník :-)

ron

Grado

13.5. 2011, 22:21

Tak se ve středu za námi stavila kamarádka Layla s páničkou Ivetou. Bylo krásně, tak jsme vyrazily na malý výlet do lesů kolem Staré Boleslavi a Káraného. Bylo však moc teplo a tak se nám nechtělo moc chodit, naštěstí páničky napadlo dojít ke slepému rameni Labe (Grado) a tak jsme se vykoupaly ve vodě.Trochu jsme poplavaly a vyplašily pár kačenek. A z radosti, že je nám už akorát, jsme se s Laylou začly honit a prát v trávě a prostě jsme řádily. Bylo to moc fajn a už se těšíme, až nás zase Layla brzo navštíví. Tak mrkněte na fotečky.

15

Rubynka, Ellie a Layla.

11

12

16

17

14

Ellie moc krásně plave :-)

13

Neoficiální závody v Kyjích

13.5. 2011, 22:18

7.5.2011 jsme se s páničkou vydaly na neoficiální závody v Kyjích. Rubynka si hned ráno dala běh pro začatečníky a moc se jí povedl, sice skočila obě dvě zóny a shodila laťku, ale bylo to jen díky její naprosté euforii pro běh a v náročném parkuru se to hold může stát. Takže pánička byla moc spokojená. Sice skončila na třetím místě, ale jen díky 3 chybám. Pak začaly oficiální závody, my jsme mezitím prozkoumaly okolí, stavily se doma na oběď a až pozdě odpoledně přišly na řadu štěňátka. Ellie si v kategorii pejsků do 12 měsíců vyběhala sice 6.místo, ale srovnávaly ji bohužel s BOC, což se samozřejmě rychlostně nedá. Parkurek byl jednoduchý a Ellinka ho dala s přehledem, krásně si hledala tunýlky a makala, jak jen to šlo. Takže jsme byly spokojené. Jen nás mrzelo, že pořadatelé nevyhlásili kategorii začátečníků a štěňátka spočítaly dohromady, tak jsme se bohužel ani nevyfotily :-( .

Ellie má narozeniny

13.5. 2011, 22:18

Ellie má první narozeniny !!!!!!!!!!!!

Už je to tak, máme doma další velkou holku, která už oslavila první narozeniny. Takže přejeme všechno nejlepší Ellince, hlavně hodně sportovních, výstavních a dalších úspěchů a hodně řádění a hraní s Rubynkou a hodně mňamek a posíláme velkou pusuuuu. :-) Tvoji páničci :-)

ellienaroz

holkynarozen

Kostička je stejně nejlepší ...

elliekosticka

elliekost

holky

Neoficiální závody v Opatovicích nad Labem

13.5. 2011, 22:17

Ruby jumping 2.místo a agility 4.místo

Ellie běh 1  6.místo, běh 2 3.místo  :-))))

1net

2net

4net

3net

U Labe

10.5. 2011, 21:50

Tak jsme se jako obvykle vydaly na procházku k Labi a potkaly jsme Kačku s Angii a Dixi a Šárku s Belou a Terku s Rózou a vzhledem k tomu, že bylo krásně teplíčko, zkusily jsme vodu. Teta Kačka nám tam házela jednu piškotu za druhou a my je chytaly. Fajn nápad, jak dostat Ellie do vody, ale já se oblbnout nenechám, já jsem si jen smáčela nožičky :-) Ale fajn osvěžení to bylo. Už se těšíme na další společnou procházku.

ellie plave

Fotografie0440

A takhle jsem krásně spinkaly po plavání :-)))

holkynet

Krajská výstava psů v Mladé Boleslavi

8.5. 2011, 21:49

Ahojky, tak nás pánička vzala v sobotu za humna do Mladé Boleslavy na krajkou výstavu psů, abychom  trochu potrénovaly chůzi v kruhu a prohlédly si, kam bychom rády jely na mezinárodku v srpnu. Areál se nám moc líbil, potkaly jsem kamarádi bíglíky i nebíglíky. Rubynka si v konkurenci tří holek vybojovala výbornou 2 (no V1 byla trochu obézní fenka, což nás trochu dorazilo :-? ) a Ellinka nakonec byla ve skupině sama, takže si odnesla V1, VTM, BOJ beagle a pak jsme s ní počkaly na závěrečné soutěže, aby trochu potrénovala a tam se dostala aspoň do finálka o Nejhezčího mladého psa jako nejlepší mladý skupiny FCI VI. Takže úkol potrénovat byl splněn. Pak jsme se ještě proběhly kolem Jizeru, počuchaly se spoustou psíků a frr.... domů za páničkem :-)

2net

1net

To focení nás fakt nebaví ...

3net

O velikonočního beránka - Most

1.5. 2011, 23:15

Tak jsme po měsíci znovu vyrazili všichni do Mostu :-) Minule se nám tady moc líbilo a dařilo se nám, tak jsme si řekli, že než nebude sedět doma a péct velikonočního beránka, ale půjdeme si ho vyhrát na závody. To se nám sice nepodařilo, ale i tak se závody povedly. Ellie (ikdyž i ještě není rok) zkusila běhat s dospělými smallíky a vůbec se mezi nimi neztratila, sice chvílemi čuchání přemohlo nad chutí skákat, ale v open běhu byla úžasná a 7.místo se slalomem na ruku je boží. Já Rubynka jsem nastoupila do klasické závodní skupiny medíků a první běh se my moc podařil, běžela jsem jako vítr, ale pak si pánička blbě stoupla a já nepochopila, že mám fakt skočit všechny skočky, takže 4.místo, druhý běh byl mnohem lepší, tam jen o desetinku sekundy nás minulo první místo, ale perníková medailička za druhé místo nás uspokojila :-) A v openu běhu jsem si vedla taky moc dobře a myslím, že jsem taky byla 4. :-) Takže jsme byly všichni spokojení.

most1 net

most8

most7most6

A pak jsme se ještě porochnily v přehradní nádrži ... jéé to byl príma den.  

most2 net

most4net

most3net

most5net

most9

pa Ruby a Ellie