česky english
Naše bíglí holky

První Rubynky ofika v Mostě - 19.6.2011

19.6. 2011, 18:48

Rubynka 1. zkouška  - 1 odmítnutí na slalomu, zkouška na V a 2.místo !!!!!!!!

               2. zkouška - čistý běh a zkouška na V a  1. místo !!!!!!!!!!!!  jupííííííííííííííí

     celkově 2. místo :-)     jsme z toho ještě teď paf :-)))))))

2

3

1

Klubová výstava zbraslav 11.6.2011

15.6. 2011, 10:42

Ahojky, byly jsme na klubovce, a dle očekávání Ellinka dostala VD a Rubynka taky VD (svoje první :-( ), ale uchovnit můžeme s loveckými zkouškami, takže no problem. A rozhodčí byla moc milá a žádné extra výtky neměla, jen jsme nebyly její typ :-))) hold nejsme 100% krásné :-) pac a pusu Ruby a Ellie

Neoficiální závody v Nymburku 5.6.2011

7.6. 2011, 22:17

:-)))  no nějaké 5 .místo 6. místo a disss :-)))

ale jinak ...  nesnídám nesvačím  nestíhám to nestačím promiňte vážení mám velké zpoždění .... :-) ale příspěvky a fotečky určitě brzo budou :-)

NVP Klatovy 4.6.2011

4.6. 2011, 22:21

Tak jsme v sobotu vyrazily s páničkou a Bárou a jejími bíglošemi na další výstavu. Vůbec se nám nechtělo, protože už brzo ráno vypadalo, že bude pěkné vedro. A taky že bylo, takže čekání na posuzování bylo dlouhé a my jsme byly už z toho tepla pěkně uvařené. Ale čekání se vyplatilo. .....

Nedřív šla do kruhu Ellie, a to ve tříde mladých  ......

DSC_3511

... celkem pěkně chodila ...

DSC_3543

... a krásně se vystavovala v postoji ...

DSC_3584

.. a nakonec vyhrála ... JUPÍ !!!

ellie cajc

ellinka

Pak jsem šla na řadu já, Rubynka. Taky se mě moc nechtělo, ale v mezitřídě jsme byly jen tři fenky, tak jsem doufala, že to bude rychlé.

DSC_3599

... chvíli jsme pochodily s páničkou ...

DSC_3625

.. pak jsem chvíli postála ... pánička mě moc chválila, že mě to dnes velmi dobře jde ...

DSC_3604

... pak jsem "hodila záda", když se paní rozhodčí nedívala a trochu se podrbala na zádech ...

A nakonec jsem si dala ještě jedno kolečko v závěrečném rozstřelu o první místo, ale nakonec jsem skončila druhá s V2 a res.CAC !! Super :-)

Pánička byla z toho úplně paf .... a je prý na nás strašně hrdá, jak jsme moc šikovné a krásné. :-)

Ellinka se ještě vyfotila s bráchou Pacíkem, který taky vyhrál svoji třídu a nakonec i BIS FCI group.VI mladý jedinec v závěrečných soutěžích.

DSC_3811

Takže jsme se vrátily domů až navečer celé unavené, opálené a uvařené ze sluníčka, ale strašně moc spokojené. Pa Ruby :-)

Ruby - mezitřída V2 res CAC !!!!!! jupí .......... :-)

Psola Cup v Liberci 28.5.2011

1.6. 2011, 22:21

Tak na nás páníci vymysleli pěknou kulišárnu. V pátek odpoledne jsme se všichni zabalili a vyrazili k rodičům páničky na sever Čech. Sice jsem si s Ellie myslela, že toho bereme nějak moc, ale těšily jsme se na odpočinkový víkend. Ale co to ... v sobotu ráno už nás zase pánička vytáhla před sedmou z postele a házela věci do auta. Frrr ... a za pár minut jsme vyběhly na pěkném hřišti u Tipsport Arény v Liberci. Jé závody ... to zas bude stres :-))) teda pro páničku, pro nás né, my si pěkně zaběháme a zařádíme :-))). A ještě nám páničkové koupili krásný nový domek.

1net

Pánička ještě ráno přehlásila Ellie do začátečníků Medium a mě dala do pokročilých závodících medíků. Ellinka byla na řadě první a hnedka vyrazila na parkur, jak střela, bohužel měla smůlu, a za oranžový tunel ji vběhl malý jorkšír, v domění, že vidí malého kralíka v noře vyrazila za ním. Sice nás nechaly běh opakovat, ale i tak Ellinka udělala znovu chybičku na tunelu, prostě musela běžet zkontrolovat, zda tam pejsek ještě není, ale jinak to byl krásný a hlavně super rychlý běh :-)))

4net

Mrkněte na video :     http://youtu.be/XzB3de38hvA   a http://youtu.be/p_2EirK-XxQ
Pak si dala Ellinka ještě agility běh, který proletěla také jak střela, jen se zasekla na zóně. Hold blbý to nápad trénovat zóna na pamlsek na kladině. A shodila jednu tyčku. Ale i tak běžela krásně a nakonec doběhla na 8.místě. A celkově byla 10. Takže pánička byla spokojená.

3net

Pak jsem běžela já, Rubynka, a to spolu ze zkušenými závodníky. Ale prý jsem běžela krásně. V jumpingu, který byl prý jednoduchý jsem udělala chybku jen ve slalomu, a skončila jsem na 6.místě. A v agility běhu jsem nějak nepochopila páničku a šla do jiné díry tunelu hned na začátku, takže nás diskly. Ale pak už jsem běžela krásně a dala jsem i zónu na houpačce. Takže pánička byla nadšená a prý už můžeme na oficiální závody. Tak mrkněte na videjko:    http://youtu.be/ZJdAzfOzGOI     a   http://youtu.be/f2t3j8xp4Nk

2net

Pak jsme ještě s Elinkou zkoušely pořadateli vymyšlenou hru, ale moc nám to nešlo, byly jsme už moooc unavené, tak jsme zalehly do našeho nového stanu.

6net