česky english
Naše bíglí holky

Dvojzkoušky v Řitce

24.2. 2012, 20:35

Další dvojzkoušky v Řitce a konečně se zadařilo. Rubynka má první zkoušku v MA2 na výbornou a hned první místo - jupí!! Druhou zkoušku takyzaběhla krásně, ale bohužel VD pro jedno hloupé odmítnutí na tunelu. Ellinka také běhala krásně, ale nějak zlobily skočky padaly a tak, takže VD a dis :-))) A Soptí jenom běhala a skákala v mezičase :-)))

Dvojzkoušky Řitka 10.2.2012

17.2. 2012, 10:09

Byl pátek a pánička si vzala dovolenou, tak jsme si s ní libovaly na gauči pod peřinou a myslely jsme si, že snad ani nevstanem. Pak jsme ale neodolaly a vstaly jsme a vyrazily jsme na dlouho slunečnou ale mrazivou procházku. Ale kolem Labe bylo krásně, pěkně jsme si počuchaly a poběhaly a šup domů do teplíčka. A myslely jsme si, že náplň pátečního dne bude jen leháro a čuchání. Ale ne po obědě to začla, balení, přípravy, vonění masíčka ... my snad někam jedeme. Nechápaly jsme a frrr už jsme seděly v autě. Za chvíli jsme vystoupily u  celkem ošklivých hal na kraji vesnice a co nevídíme ?! Agility!!! Jupí my si půjdeme zaběhat. No obešly jsme okolí a hned se šly schovat do auta, zima jak v Rusku, říkala pánička, brrrr... Nejdřív šla Ellinka a já Rubynka a Soptík jsme se choulely v teplíčku auta. Ellinka si zaběhla dva běhy - zkoušky MA1. První byla naprosto úžasná a bez chybná - takže čistý běh, výborná a 1. místo jupí. Druhá zkouška už byla trochu horší, zase Ellinka zlobila ve slalomu, prostě ji nebaví, ale i tak 2. místo a další výborná. Takže pánička byla spokojená. Pak jsem dostala příležitost i já. Venku už byla tma, v hale zima, snad - 11 stupňů. Ale mě to bylo jedno, lítala jsem zleva doprava, skákala nahoru dolů, už jsem se nemohla dočkat, až budu moci běžet. Vždyť to jsou překážky, moje obllíbené milované překážky. Jen pánička řekla hooop, už jsem letěla přes překážka přesně jak mávala, hoop tam a pak zase sem, no doletěla jsem do cíle až jsem minula cílovou skočku a byla jsem v euforii, jak jsem dobrá. Pánička byla sice nadšená, ale stejně koutkem oka na mě mrkla a říkala, ty uličnice splašená, co ty zóny ... no co by já skáčů vždy s radostí, a že to bylo ažžž moc, se nedá hold nic dělat, ale i tak jsme v kategorie MA2 v celkem slušné konkurenci obsadily 2.místo, ale s VD :-) Druhý běh byl zvláštní - vyrazily jsme s páničkou jak namydlení blesci a hop hop a hop a najednou pánička stojí a chytá se za hlavu, asi ji trochu zamrzl mozek a nedošlo ji, že konečně po třech bězích se po áčku jde jinam než zpátky na skočku ... takže mě udělala pěknej dis :-( ale mě to nevadí, protože pak jsme si mohla doletěl do cíle, jak jsem chtěla, skočit si skočky, i co pánička nechtěla a ještě teda dát tu zónu na houpačce, aby měla pánička radost že to umím. A pak honem do autíčka a rychle zatopit a domů. Mrzly nám snad všechny chlupy na těle. Ale bylo to fajn odpoledne. A prý za pár dní pojedeme zase. Jupí. Jen Soptík se stále nemůže dočkat až si také zazávodí.  No s tou naší páničkou se má na co těšit.

MVP Brno 5.2.2012

6.2. 2012, 08:08

Ahojky, tak jsme v neděli vyrazily s páničkou na MVP do Brna. Posuzovala naše "chovatelka" Bára Budková. Tak jsme se bály, protože ona je na nás pěkně přísná. Ellinka měla v konkurenci jen dvě fenky, tak jednu porazila a obsadila krásné druhé místo a získala V2, res. CAC - max. spokojenost, protože vyhrála Sukynka, ségra Sopti, která vyhrála i BOBa :-) Rubynka v pracovní třídě obsadila krásné druhé místo a získala též V2, res. CAC a porazila dvě fenky. Takže jsme se vracely se dvěmi druhými místy a už se těšíme na další výstavu :-))) Snad už nebude takový mráz a zima .. brrr ...

DSC_6276DSC_6240

... trošku hodně šílené postoje ... ale holky už na "stupni vítězů" nechtěly stát

Soptík na výstavách

3.2. 2012, 23:37

Výstavy:

MVP Praha - 03.11.2012 - třída pracovní (Wheeler Stephen, Sveden) - V2, res. CAC (ze 3)

MVP České Budějovice - 13.10.2012 - třída otevřená (Martegani,

Opsion Hradec Králové

3.2. 2012, 23:14

Ahojky, tak jsme v této zimě vyrazili 22.1.2012 na oficiální závody do Hradce Králového. A vrátily jsme se celkem spokojený. Ellie běhala krásně a vybojovala první místo a další zkoušku MA1 na výbornou - jupí a má tedy splněno pro A2 :-) a v součtech skončila celkově čtvrtá. Rubynka běhala poprvé v MA2 a šlo jí to moc krásně. Nikdo nepoznal, že jsme tam poprvé. Ale pokaždé jsme se diskly, prostě mě vždy někde Rubynka ujela. Ale běhala nádherně a všichni nás chválily, jak vypadáme i na parkuru sehraně a zkušeně :-). Takže už se moc těšíme na další závody. Ale raději bychom jaro, teplo, sluníčko a aby mohla běhat i Soptík. Ikdyž vlastně Soptík si dala jeden běh jako doskokan, ale vůbec nám to nešlo. Parkury byly na nás ještě moc těžké, musíme ještě mnoho trénovat. Pa pa vaše bíglí holky.

aIMG_2492 (1)aIMG_2562 (1)

jo a pěkně jsme se vyřádily venku na "sněhu" :-)

aIMG_2559 (1)IMG_2570 (1)

SOPTÍK

3.2. 2012, 22:20

Soptík12

Hermioné of Volcano Cotopaxi

ELLIE

3.2. 2012, 22:11

Elli12

Fab Fleece z Vrbové Lhoty