česky english
Naše bíglí holky

NVP Walzbrzych 29.7.2012

30.7. 2012, 15:18

Tak se tak válíme u Báry, kde jsme trávily víkend, když byla pánička v práci a Rubynka nám někam zmizela. A ani domů s námi v neděi nejela, tak jsme si já Ellie i Soptík říkaly, kde asi je. A pak se večer konečně ukázala. Ruby si vyrazila na výstavu do Polska, sama jen s Bárou a pár psími kámoši. No chtěly jsme ji vynadat, jaktože si jezdí sama, ale byla moc úspěšná, tak jsme ji nemohly překazit její radost. Přivezla si domů totiž jedno vítězství ve třídě vítězů - V1, CWC a nakonec i Národního vítěze. Takže super úspěch. A ostatní byli taky mega úspěšný, samá první místa a BOB pro Buráka :-)

427339_3939682128320_138001996422187_3939660047768_150235161

DSC_6403561106_3939669087994_126124037

Koupání na pískovně

30.7. 2012, 15:14

Tak sluníčko pálí a pálí a my padáme vedrem ... co jsme s tím udělaly  :-) No vyrazily jsme s páničkou na pískovnu se koupat. A představte si, potkaly jsme tam Adinku s Májou a Táňou. Takže jsme hned šuply se schladit do vody a pak jsme jen díky osvěžení řádily a řádily. Adinka s Májou plavaly a plavaly. My tomu plavání zas tolik nedáme, nám se stačí smočit  a pak běhat po břehu. Ale i tak nás Táňa neustále fotila a fotil, takže máme uža uža úžasnééé fotečky. Mrkněte. Pac a pusu posílají holky u Brandýsa.

22.7. 2012, 23:11

NVP Veĺka Ida - Rubynka V1 CAC a dokončen SLOVENSKÝ ŠAMPION!!!!

MVP Veĺka Ida - Soptík V2 res. CAC :-)

Agi Cup Smržovka 15.7.2012

22.7. 2012, 23:08

MA2 - 1.zkouška - Ellie 1.místo a splněná zkouška A2 :-) Jupí !!!  Ruby 2.místo a V ale shozený laťka :-( už zase

MA2 - 2.zkouška - Ellie 1místo a V ale shozená laťka - to snad není možný, Rubynka dis :-)

SA1 - 1.zkouška - Soptík 1.místo a Výborná

SA1 - 2.zkouška - Soptík 3.místo a chybičky ....

Ale super závody!!!

Tábor Smržovka

byl super ... snad něco brzy napíšeme

Závody v Lounech 5.7.2012

5.7. 2012, 20:05

Dnešní závody v Lounech byly fajn ... bylo vedro, ale holkám se kupodivu chtělo běhat .. Soptík lítala jak dráče po parkuru a bohužel na mě občas zapomněla a šla svůj parkur, takže si odnesla 3 diskotéky ;-) Ellie se běhat chtělo, ale slalom ji prostě obtěžuje, takže neustále máme kvůli němu trestné za čas a chyby ... 4.,5.a6.místo nakonec ... Rubynka běhala úžasně, pauzička ji prospěla, dala všechny zóny! agility 3.místo, zkouška super běh,ale dis na předpředposlední skočce:-( jumping také zbytečný dis ... no takže závěrem ... ještě že mám 3 psíky, vždycky aspoň nějaký něco vyhraje :-))))))

P1120509 (1)

Soptínka má dnes narozeniny!!!

4.7. 2012, 23:35

Přejeme ji stále plnou misku mňaminek, hodné ségry a ještě hodnější páničky :-)

IMG_6945 (1)

NVP Klatovy 30.6.2012

1.7. 2012, 22:19

NVP Klatovy - Soptík konečně vybojovola v mezitřídě V1, CAC :-) JUPÍ !!! Krásně se vystavovala, prostě tak jak to umí jen ona :-) Ellie v pracovní třídě obsadila jen 3.místo a výborná a Rubynka si zase a opět asi už po sedmé v řadě odnesla druhé místo a res. CAC, ale tentokrát byl moc cený, protože ve třídě vítězů byla kvalitní konkurence a dlouho běhala o první místečko, které si nakonec odnesla Sukynka, ségra od Soptíka :-) V závěrečných soutěžích ještě Rubynka pomohla vybojovat krásné druhé místo pro Chovatelskou stanici RAPA-NUI, což je také super úspěch :-) Takže spokojenost a už se těšíme až vyrazíme příště :-)